Dołącz do nas

Dołącz do Merseyside Polonia

Jesteśmy otwarci na wszelki rodzaj wsparcia. Jeśli chcesz wzbogacić Merseyside swoją energią, wiedzą, doświadczeniem lub czasem, skontaktuj się z nami. Przyjmujemy również dobrowolne darowizny pieniężne oraz polskie książki, które zasilają naszą bibliotekę.

Zostań wolontariuszem

Czy masz trochę wolnego czasu? A może masz ciekawe umiejętności, którymi chcesz się podzielić? Szukamy entuzjastycznych i zmotywowanych ludzi, którzy chcieliby podzielić się swoją energią!

Dołącz do Merseyside Polonia jako wolontariusz, zdobądź doświadczenie, poznaj ciekawych ludzi i odkryj, jak bycie częścią polskiej organizacji może zmienić Twoje życie.

Chcesz pomóc przy konkretnym projekcie? Sprawdź listę poniżej:

 

1. Pomoc Link

Poszukujemy osób, które posiadają praktyczną wiedzę na temat życia w UK, benefitów, działania lokalnych służb i organizacji. Poszukujemy również studentów prawa, którzy pomogą nam rozwinąć darmowe porady prawne.

2. Community Champion

Jeśli chcesz pomóc w rozwijaniu sieci społecznościowej, aby upewnić się, że wszystkie ważne informacje są przekazywane i docierają do Polonii, ten projekt jest dla Ciebie! Szukamy również tłumaczy podczas ważnych wydarzeń, które mają miejsce w Liverpoolu.

3. Małymi Krokami ku Zdrowej Przyszłości

Odżywianie to Twoja pasja, chciałbyś/chciałabyś zgłębić tajniki zdrowej diety? Dołącz do tego projektu jako wolontariusz!

4. Marketing

Potrzebujemy specjalistów od marketingu, którzy pomogliby nam z naszymi mediami społecznościowymi i stroną internetową, aby promować obecne i przyszłe wydarzenia i projekty.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana wolontariatem, wypełnij formularz –  skontaktujemy się z Tobą!


Zostań wolontariuszem

Złóż darowiznę

Merseyside Polonia to organizacja charytatywna. Oznacza to, że polegamy na Waszej hojności i dotacjach, aby utrzymać naszą aktywność. Dzięki Twojej darowiźnie możemy nadal pomagać Polakom poczuć się jak w Wielkiej Brytanii w domu, a także dostarczać projekty i wydarzenia dla szerszej społeczności Merseyside. Jeśli podoba Ci się to, co robimy, wesprzyj nas w tworzeniu ciekawszych wydarzeń i projektów.

Co mówią ludzie

“Merseyside Polonia daje mi wspaniałe możliwości do rozwijania swoich umiejętności, poprawienia swojego CV oraz poznania ciekawych ludzi. To najlepsza organizacja do której dołączyłam, mieszkając w Liverpoolu.”

— Natalia B.