Categories
Nasze inicjatywy Wydarzenia Zdrowie i Dobrostan

Grupa rowerowa

Z pomocą organizacji Cycling UK, Merseyside Sports Partnership oraz Liverpool City Council od kwietnia 2023 wystartowała nasza grupa rowerowa “Ride with Polonia”. 


Grupa ma za zadanie promowanie aktywnego trybu życia, upowrzechnianie kultury fizycznej, łączeniu ludzi oraz wspomaganie rozwoju polskiej społeczności w Liverpoolu. 

Spotykamy się co drugi tydzień w czwarek od 18:00 do 20:00. 

Nasze trasy są dla początkujących oraz średnio zaawansowanych rowerzystów, także zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą zwiększyć aktywność fizyczną w przyjaznym gronie.


Od lipca mamy rónież dostęp do hangaru rowerowego w Croxteth Parku, tak więc osoby, które nie posiadają roweru, mogą bezpłatnie wypożyczyć rower. 

Dzięki naszemu patronowi Cycling UK, członkowie klubu mają dostęp do bezpłatych kursów rowerowych. Tak więc, jeżdżąc z nami nie tylko zwiększysz swoją aktywność fizyczną, ale także poprawisz technikę jazdy, nauczysz się naparwy rowerów i wiele więcej. 

W “Ride with Polonia” mamy trzech liderów grupy, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników podczas przejażdżek. Posiadają również przeszkolenie w zakresie pierwszej pomocy, także z nami możesz czuć się bezpiecznie! 


Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś dołączyć napisz do Moniki:
community@merseysidepolonia.co.uk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *